Luottamushenkilöt

Janne Nyholm

Kaupunginvaltuutettu, Valtuustoryhmän puheenjohtaja

Yhteystiedot:

janne.nyholm@nullhamina.fi
0405442260

Harri Kerkelä

Kaupunginvaltuutettu, valtuustoryhmän varapuheenjohtaja

Yhteystiedot:

harri.kerkela@nullhamina.fi

Jani Jaakkola

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

jani.jaakkola@nullhamina.fi

Tapio Lanki

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

tapio.lanki@nullhamina.fi

Peter Muurman

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

peter.muurman@nullhamina.fi

Markus Paasio

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

markus.paasio@nullhamina.fi

Antti Pakkanen

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

antti.pakkanen@nullhamina.fi

Jari Reinikka

Kaupunginvaltuutettu

Yhteystiedot:

jari.reinikka@nullhamina.fi

Muut luottamushenkilöt